top of page
business-concept-with-team-close-up.jpg

Your Good Advice
Great Power

This is a paragraph. Click to add your own text.

Top Experts of the Market

This is a paragraph. Click to add your own text. Click or double-click “Edit Text” to add your content and change the font. You can drag and drop this area anywhere on the page you want. This is a great place to tell a story and introduce yourself to your users.

This is a great place to write a long text about your company and services. You can use this field to provide more detailed information about your company. Tell your visitors about your team and the services you offer. Explain how the idea to start this business came about and what sets you apart from your competitors. Make your company stand out and show off to your visitors.

flame-blue-line.gif

T-Fon, azınlık ortak olarak, büyümeyi hedefleyen işletmelere sunacağı sermaye desteğinin yanı sıra, sağlayacağı yönetim katkısıyla birlikte bu işletmelerin daha rekabetçi hale gelmelerini hedeflemektedir.

 

T-Fon, ülkemizdeki en tecrübeli yatırım ekipleri arasında yer alan, Türkiye İş Bankası A.Ş. iştiraki Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından kurulmuş ve yönetilmektedir.

T-Fon, iş dünyasının önde gelen sivil toplum gönüllüleri ekosistemi içinde yer alan, azınlık yatırım gerçekleştireceği Türkiye merkezli şirketlerin finansal, stratejik ve operasyonel ihtiyaçlarına destek olarak ve yönetim katkısı sağlayarak daha rekabetçi ve kârlı hale gelmelerini hedeflemektedir.

Hedef Şirketler

▪ Türkiye’de kurulan ve faaliyet gösteren,

▪ Yıllık asgari 5 milyon ABD Doları ciro üreten,

▪ Büyümesini desteklemek amacıyla sermaye desteği arayışında olan,

▪ Tercihen teknoloji, tarım, gıda, üretim ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren,

▪ Kurumsallaşmaya açık ve fonun çıkış imkanları öngörülebilir şirketler

Fon Özet Bilgiler

T-Fon, büyüme potansiyeli yüksek şirketlere yatırım gerçekleştirerek yatırımcılarına yüksek bir getiri elde etme fırsatı sağlamaktadır.

HEDEF FON BÜYÜKLÜĞÜ

10 Milyon ABD Doları

FON SÜRESİ

10 Yıl

HEDEF YATIRIM SAYISI

6-10

HEDEF ORTAKLIK ORANI

Azınlık Ortaklık

Yatırım Odağımız

Başta teknoloji, tarım, gıda, üretim ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösterenler olmak üzere yüksek büyüme potansiyeli bulunan, rekabette ayrışabilecek ve çıkış imkanları öngörülebilir şirketlerdir.

Let's work together

Buyukdere Cad. no. 263 Sariyer Ist. 34398

info@sitem.com

Tel: (+90) 212 234 56 78

Thank you!

bottom of page